15 травня 2012

З травня 2012 року у м. Києві розпочинається пошук патронатних вихователів для створення унікальних для України професійних патронатних сімей. Така інноваційна соціальна послуга допомагатиме вразливим сім’ям з дітьми долати кризу та уникати травм інституціоналізації (перебування в притулках, будинках дитини, дитячих будинках тощо).

 
10 травня 2012

15 травня 2012 року о 12.00 год. в приміщенні інформаційної агенції УКРІНФОРМ (вул. Б. Хмельницького 8/16, конференц-зал, 2-й поверх) відбудеться прес конференція з нагоди запровадження в м. Києві експерименту з надання послуг сімейного патронату для дітей, які потрапили у складні життєві обставини або залишилися без батьківського піклування.

 
20 квітня 2012

20 квітня на базі Притулку №1 м. Києва відбулося робоче засідання «Роль фахівців Притулку №1 у запровадженні в м. Києві моделі «сімейного патронату».

 
06 квітня 2012

5 квітня Партнерство «Кожній дитині» провело відкритий простір «Як допомогти молоді, позбавленій батьківського піклування, впевнено розпочати самостійне життя?» з метою обговорити окремі аспекти соціальної інтеграції випускників інтернатних закладів та підготувати ідеї та рекомендації щодо її подальшої реалізації.

 
01 березеня 2012

Женева, 28 лютого 2012 року – вперше після двадцяти років з часу визнання прав дитини, діти отримали можливість  безпосереднього доступу до правосуддя на міжнародному рівні через щойно прийняту процедуру подання скарг.

 
28 лютого 2012

24 лютого 2012 року  Прем‘єр-міністр України Микола Азаров провів консультації з громадськими організаціями щодо питань соціального захисту населення.

 
13 лютого 2012

Пошук роботи та професійне самовизначення відіграють одну з найважливіших ролей  на початку дорослого життя. Саме робота та обрана професія допомагають не лише стати фінансово незалежними, але й сприяють самоусвідомленню та подальшому особистісному становленню.

 
10 лютого 2012

Згідно з умовами договору між  Вcесвітнім дитячим фондом (World Childhood Foundation) і Партнерством «Кожній дитині» протягом 2012-1013 рр. у Києві буде реалізовуватися проект «Запровадження кращих практик альтернативного догляду для дітей, які тимчасово залишилися без батьківського піклування».

 
02 лютого 2012

За рік діяльності проекту «Зростаємо разом», що впроваджується Партнерством «Кожній дитині», понад 200 батьків опанували курс «Батьківство в радість» у м. Полтава і м. Біла Церква

 
16 грудня 2011

Своєчасна та професійна допомога сім’ям з дітьми, розвиток батьківського потенціалу та посилення координації дій органів державної влади – основні передумови забезпечення права кожної дитини на виховання у сім’ї.

 

 
RSS