Знову разом: зустріч випускників молодіжного клубу «Як стати успішним»

3-4 листопада 2012 року відбулася зустріч 26 випускників молодіжного клубу «Як стати успішним», що діють у 4 районах Київської області в рамках проекту «Впевнений старт».

05 листопада 2012

Захід було організовано з метою розширення мережі соціальних контактів та покращення життєвих навичок молодих людей з пілотних територій проекту (м. Біла Церква, Вишгородський, Іванівський та Таращанський райони Київської області). Протягом двох днів молодь, соціальні працівники й волонтери приймали участь у різноманітних майстер-класах та дискусіях. 


Один з майстер-класів для молоді стосувався управління фінансами, адже уміння раціонально використовувати свої кошти не завжди притаманне випускникові інтернату. Майстер-клас із планування майбутнього проводився для соціальних працівників, які здійснюють супровід молоді та оргазанізовують роботу клубів «Як стати успішним». Здобутки випускників у майбутньому безпосередньо залежатимуть від того, чи будуть вони «озброєними» до випробувань і чи вмітимуть його планувати завчасно, не лише перед зустріччю із проблемами.


За словами Василини Дибайло, директора Партнерства «Кожній дитині», такі події для молодих людей неодмінно проводитимуться і надалі, адже саме вони допомагають молоді ставати повноправними громадянами нашої держави.

 

Фотозвіт зустрічі дивіться на нашій сторінці у Flickr

Детальніше про молодіжні клуби

Діяльність клубів спрямована на допомогу в розвитку життєвих навичок та соціальної інтеграції молоді з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Як свідчить практика, своєю успішною інтеграцією в самостійне життя молоді люди завдячують саме дорослим і тому, що на своєму життєвому шляху вони зустріли людину, яка переймалася їхніми проблемами та змогла приймати їх безоціночно такими, як вони є. Під час щотижневих зустрічей юнаки та дівчата отримують корисну для себе інформацію та опановують практичні навички (планування власного та сімейного бюджету, пошук роботи, ведення домашнього господарства та багато іншого). Форма роботи клубу визначається метою конкретної зустрічі – тренінг, майстер-клас, пікнік,виїзна екскурсія, культурні походи, тематичні вечірки та ін. Участь у зустрічах молодіжного клубу надає можливості для розвитку та підтримку у пошуках власної формули успіху. Інноваційні компоненти соціального супроводу випускників інтернатних закладів ілюструє розроблена візуалізація

Джерело:  Партнерство "Кожній дитині"
Теги:  "Впевнений старт" випускники інтернатів молодь позбавлена батьківського піклування клуби соціальна інтеграція

Статтi на тему
Більше за темою
Приєднуйтеся
ОТРИМУЙТЕ НОВИНИ