Молодь для молоді: знай свої права, змінюй життя - другий набір учасників

Партнерство «Кожній дитині» оголошує другий набір учасників для подальшої реалізації проекту «Молодь для молоді: знай свої права – змінюй життя».

03 серпня 2015

Міжнародна благодійна організація «Партнерство «Кожній дитині» оголошує набір учасників для підготовки за тренінговою програмою підвищення соціальної компетентності молоді «Як стати успішним» та подальшої реалізації проекту «Молодь для молоді: знай свої права – змінюй життя» протягом вересня 2015 р. – червня 2016 р.

 

Мета проекту: втілення соціальних змін в інтересах вразливої молоді, представників місцевих громад шляхом розвитку навичок фасилітації та лідерства молодіжних тренерів, підвищення їх обізнаності про соціальні права та розвитку мережі молодіжних клубів.

 

Основна діяльність в рамках проекту: 

 • тренінг з розвитку тренерських навичок (1-3 жовтня 2015 р.);
 • тренінг для тренерів за програмою підвищення соціальної компетентності молоді  «Як стати успішним» (7-денний тренінг орієнтовно на початку листопада);
 • створення тренерами проекту молодіжних клубів для вразливої молоді у своїх громадах, проведення тренінгових занять за програмою «Як стати успішним» (жовтень 2015 р. – травень 2016 р.); для забезпечення діяльності клубу тренери матимуть можливість на конкурсній основі отримати міні-грант;
 • супервізійні зустрічі, участь в робочих групах, дистанційна підтримка тренерів протягом всього проекту (перша супервізійна зустріч – в грудні 2015 р.);
 • сертифікація тренерів за програмою «Як стати успішним» (червень 2016 р.).

Відбір учасників проекту відбудеться у 2 етапи:

1) до 4 вересня зацікавленим кандидатам необхідно надіслати заповнену анкету на електронну адресу info@p4ec.org.ua з поміткою «Молодь для молоді» в темі листа. Кандидати, які відповідають формальним пріоритетам конкурсу (див. нижче), будуть запрошені до участі у вебінарі. Під час вебінару потенційні учасники дізнаються більше про проект, зможуть задати питання, що їх цікавлять, та отримають тестове завдання.

Відібрані кандидати отримають повідомлення електронною поштою про час та інші деталі вебінару 7 вересня. Планується 2 однакових вебінари тривалістю до 1 години: 8 вересня у другій половині та 9 вересня – у першій половині дня.  

2) до 11 вересня необхідно надіслати виконане завдання. Після оцінки виконаних завдань конкурсною комісією буде прийняте остаточне рішення про запрошення кандидата до участі в проекті. Успішні кандидати отримають підтвердження електронною поштою до 15 вересня 2015 року.

 

Організатори залишають за собою право відмовити в участі у проекті за результатами конкурсного відбору та у зв’язку з обмеженою кількістю місць. 

 

До участі в конкурсі запрошуються:

Молодіжні активісти та молодіжні працівники; представники громадських та благодійних організацій, спеціалісти соціальної сфери, які працюють з молоддю.

  

Перевага у відборі надаватиметься кандидатам, які:

 • мають досвід роботи з вразливими категорями дітей та молоді (в т.ч. позбавленими батьківського піклування);
 • мають досвід проведення тренінгів, інших заходів для молоді;
 • проживають у Вінницькій, Донецькій, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Луганській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Херсонській, Чернігівській області та м. Київ;
 • віком 18-30 років.

Додаткову перевагу отримають кандидати, які мають досвід перебування у різних формах альтернативного догляду (виховувалися в інтернатних закладах або під опікою, піклуванням; у прийомній сім’ї, ДБСТ).

 

Умови участі в проекті:

 • Усі витрати на організацію тренінгів та супервізійних зустрічей здійснюються за рахунок проекту. Організатори забезпечують тренерів методичними матеріалами, харчуванням, проживання для учасників з регіонів та компенсують їм витрати на проїзд до Києва.
 • Тренери сплачують реєстраційний внесок в розмірі 300 грн. для участі у двох базових тренінгах.
 • З кожним тренером Партнерство «Кожній дитині» укладе договір про співпрацю, в якому будуть закріплені обов’язки обох сторін.
 • Сертифікат тренера за програмою для молоді «Як стати успішним» отримають тренери, які братимуть участь у всіх етапах проекту.

КОНТАКТИ:

Ігор Носач,

менеджер проектів

Партнерство «Кожній дитині»

i.nosach@p4ec.org.ua

044 388 51 79

Теги:  випускники інтернатів молодь позбавлена батьківського піклування тренінг "Молодь для Молоді" клуби

Статтi на тему
Більше за темою
Приєднуйтеся
ОТРИМУЙТЕ НОВИНИ