Розшукуються інвестиції в майбутнє дітей-сиріт

У місяць спільних дій в інтересах дітей (20 листопада - 20 грудня) приєднуйтеся до нашої акції. Замість одноденних подарунків ми пропонуємо інвестувати у майбутнє дітей-сиріт і підтримати їх для виходу з інтернатів.  

04 грудня 2012

Із наближенням новорічного періоду світ повниться добрими справами: проводяться численні благодійні акції, фестивалі й заходи. Кожен прагне зробити щось приємне не лише своїм близьким та рідним, а й на користь нужденних. Особливою популярністю у благодійників користуються дитячі сиротинці.  

У Партнерстві «Кожній дитині» переконані: перш, ніж допомагати закладам, в яких виховуються діти-сироти, треба підтримувати самих вихованців.  Замість одноденних подарунків: цукерок, іграшок, одягу ми пропонуємо альтернативу – підтримати підготовку молоді з інтернатів до самостійного життя. Ми збираємо кошти на майбутнє молоді, позбавленої батьківського піклування.

Допоможіть нам до 20 грудня зібрати 2 тисячі 875 гривень для того, щоб 60 випускників інтернатів із Київської області змогли щотижня відвідувати молодіжні клуби «Як стати успішним». 

Під час занять учасники клубів будуть вчитися готувати їжу, планувати бюджет, проходити співбесіди для навчання чи роботи. Діти отримають відповіді на запитання, що хвилюють їх найбільше: куди піти навчатися, яку професію обрати та реально здобути, щоб потім непогано заробляти, як жити в гуртожитку та як облаштувати свій побут. Зустрічі молодіжних клубів допоможуть розвинути сильні сторони юнаків і дівчат – там їх професійно підтримають на шляху до незалежного життя. Заняття з професійної орієнтації стануть першим кроком до фінансової незалежності після виходу з-під опіки держави. 

Подальша доля випускників інтернатів залежить від упевненого старту. Їхній успіх може розпочатися тут, разом із Вами, адже одна маленька, але така корисна справа – під силу кожному з нас. 

Слідкуйте за перебігом збору коштів в соціальних мережах: Facebook і Twitter (#діїдлядітей  #actions4children) та дізнавайтеся, як Ваша участь змінює життя дітей на краще!


***

Оновлено (25 грудня 2012 р.)


Про результати роботи молодіжних клубів для 60 випускників інтернатів із Київської області протягом І кварталу 2013 р. читайте детальніше тут.
Теги:  "Впевнений старт" випускники інтернатів молодь позбавлена батьківського піклування клуби фандрейзинг

Статтi на тему
Більше за темою
Приєднуйтеся
ОТРИМУЙТЕ НОВИНИ