Прес-конференція «До Міжнародного дня сім’ї: сімейний патронат – інноваційна соціальна послуга»

15 травня 2012 року о 12.00 год. в приміщенні інформаційної агенції УКРІНФОРМ (вул. Б. Хмельницького 8/16, конференц-зал, 2-й поверх) відбудеться прес конференція з нагоди запровадження в м. Києві експерименту з надання послуг сімейного патронату для дітей, які потрапили у складні життєві обставини або залишилися без батьківського піклування.

10 травня 2012

 

15 травня 2012 року о 12.00 год. в приміщенні інформаційної агенції УКРІНФОРМ (вул. Б. Хмельницького 8/16, конференц-зал, 2-й поверх) відбудеться прес конференція з нагоди запровадження в м. Києві експерименту з надання послуг  сімейного патронату для дітей, які потрапили у складні життєві обставини або залишилися без батьківського піклування. 

 

У прес-конференції візьмуть участь: директор Партнерства «Кожній дитині» – ВАСИЛИНА ДИБАЙЛО, директор департаменту з усиновлення та захисту прав дитини Мінсоцполітики АКСАНА ФІЛІПІШИНА, начальник Служби у справах дітей м. Києва – МИКОЛА КУЛЕБА, директор Київського міського центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді – ВАЛЕРІЙ ТАНЦЮРА, патронатна вихователька – НАТАЛІЯ ДУДКО.

 

family_child

У Міжнародний день сім’ї Київська міська адміністрація та Партнерство «Кожній дитині»  акцентують увагу на невід’ємному праві кожної дитини жити та виховуватися в рідній сім’ї. Під час прес-конференції буде презентовано спільну соціальну ініціативу із запровадження сімейного патронату.

 

Це професійна комплексна послуга, що включає тимчасову форму догляду і виховання дитини, яка потребує захисту, в сім’ї патронатних вихователів та одночасне надання інтенсивних підтримуючих послуг рідній сім’ї дитини. Очікується, що завдяки тимчасовому влаштуванню у патронатні сім’ї близько 30 дітей щорічно уникнуть травми перебування в інституційних закладах (притулках, будинках дитини, дитячих будинках тощо) і матимуть змогу повернутися до рідних сімей.

 

Результати експерименту стануть підґрунтям для впровадження такої послуги на національному рівні. В основу проекту було покладено позитивний досвід діяльності  перших патронатних сімей у Київській області – м. Бровари та м. Біла Церква.

 

Прес конференція стане стартом інформаційної кампанії з пошуку патронатних вихователів для 7 патронатних сімей, які будуть створені у місті Києві.

 

Журналісти матимуть нагоду поспілкуватися із запрошеними експертами – управлінцями та практиками соціальної сфери, патронатними вихователями.

 

Під час прес-конференції журналісти отримають такі матеріали:

-        детальну інформацію про сімейний патронат

-        фото- та відео матеріали

-        інформацію про проект

 
Реєстрація ЗМІ та отримання прес-пакетів – з 11.30.

 

Акредитація журналістів та реєстрація для участі триває до 18:00 14 травня 2012 року за телефонами: 050 330 51 79, 067 234 60 97 - o.shved@p4ec.org.ua, контактна особа: Оксана Швед, Партнерство «Кожній дитині»

Прес-конференція проводиться у рамках проекту «Сімейний патронат: запровадження кращих практик альтернативного догляду дітей, які залишилися без батьківського піклування», що впроваджується Партнерством «Кожній дитині» у партнерстві зі Службою у справах дітей м. Києва та Київським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за підтримки Всесвітнього дитячого фонду (World Childhood Foundation) та Міністерства соціальної політики України.

Джерело:  Партнерство "Кожній дитині"
Теги:  сімейний патронат

Статтi на тему
Приєднуйтеся
ОТРИМУЙТЕ НОВИНИ