Гейткпінг
Молодіжні клуби другої фази проекту
11 лютого 2016

Завершився початковий етап роботи молодіжних клубів другої фази проекту "Молодь для молоді: знай свої права – змінюй життя" - і саме час підводити проміжні підсумки. Цього року мережа проекту охоплює 16 регіонів, 25 клубів та понад  300 молодих людей.

 детальніше
26 листопада 2013

24 листопада 2013 р. завершилося п’ятиденне навчання тренерів у рамках першого етапу підготовки молодіжних тренерів для проекту "Впевнений старт". 29 учасників програми із 13 регіонів України ознайомилися з інноваційними підходами підтримки дітей і молоді, позбавлених батьківського піклування. 

 детальніше
В Луганську й Тернополі представлено проект державного стандарту соціальної інтеграції випускників інтернатів
18 липня 2013

18 та 20 червня 2013 року в Тернополі й Луганську відбулися круглі столи з метою ознайомлення із проектом державного стандарту соціальної інтеграції випускників інтернатних закладів, а також узгодження підходів до його апробації на місцях. 

 детальніше
Реформа замість революції, трансформація замість ліквідації
23 квітня 2013

Йдеться про позицію Партнерства «Кожній дитині» щодо національної стратегії з реформації інтернатних закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, висвітленню якої – часто поверхневому й упередженому – останнім часом приділяють пильну увагу вітчизняні ЗМІ. 

 детальніше
Допомогти сім’ї та припинити безпідставне направлення дітей до інтернатних закладів
16 грудня 2011

Своєчасна та професійна допомога сім’ям з дітьми, розвиток батьківського потенціалу та посилення координації дій органів державної влади – основні передумови забезпечення права кожної дитини на виховання у сім’ї.

 

 детальніше
Міжнародна конференція
30 листопада 2011

До участі в конференції запрошуємо фахівців соціальної сфери, представників громадських організацій, які працюють в інтересах дітей, науковців, викладачів соціальних дисциплін вищих учбових закладів, представників соціально орієнтованого бізнесу, громадян, яким не байдуже майбутнє наших дітей.

 детальніше
Оголошується набір тренерів для підготовки за програмою
28 березеня 2011

До участі в навчанні запрошуються соціальні працівники, психологи, психотерапевти, соціальні педагоги, вчителі, вихователі, представники громадських організацій із зазначених міст, особливо мікрорайонів Піонерський (Біла Церква) та Левада (Полтава), які володіють інтерактивними формами роботи та мають бажання здійснювати освітню діяльність з батьками.

 детальніше
Як зробити так, щоб сім'я відчула в собі потенціал головного героя?
30 квітня 2010

30 квітня в Києві завершилося навчання фахівців соціальної роботи з вразливими сім'ями та дітьми за шведською методикою активізації соціального оточення дитини. В ході тренінгового курсу, що складався з двох поглиблених семінарів, учасники розглянули реальні випадки і перспективи застосування мережевої терапії

 детальніше