http://p4ec.org.ua/Зростаємо разом

 

Зростаємо разом
Молодіжні клуби другої фази проекту
11 лютого 2016

Завершився початковий етап роботи молодіжних клубів другої фази проекту "Молодь для молоді: знай свої права – змінюй життя" - і саме час підводити проміжні підсумки. Цього року мережа проекту охоплює 16 регіонів, 25 клубів та понад  300 молодих людей.

 детальніше
26 листопада 2013

24 листопада 2013 р. завершилося п’ятиденне навчання тренерів у рамках першого етапу підготовки молодіжних тренерів для проекту "Впевнений старт". 29 учасників програми із 13 регіонів України ознайомилися з інноваційними підходами підтримки дітей і молоді, позбавлених батьківського піклування. 

 детальніше
В Луганську й Тернополі представлено проект державного стандарту соціальної інтеграції випускників інтернатів
18 липня 2013

18 та 20 червня 2013 року в Тернополі й Луганську відбулися круглі столи з метою ознайомлення із проектом державного стандарту соціальної інтеграції випускників інтернатних закладів, а також узгодження підходів до його апробації на місцях. 

 детальніше
Як мандрувати дитинством за допомогою книги
24 травня 2013

Цьому вчилися маленькі львів'яни та їхні батьки на майстер-класі від Партнерства «Кожній дитині». Захід відбувся 18 травня 2013 року в рамках Міжнародного дитячого фестивалю, який усьоме проводив «Форум видавців»

 детальніше
«Зростаємо разом»: книжка, пронизана любов’ю до дітей та повагою до батьків
02 квітня 2013

До Міжнародного дня дитячої книги – презентуємо нову публікацію. Посібник «Зростаємо разом: практикум сімейного дозвілля» відкриває двері у світ стосунків між дитиною та дорослими за допомогою гри. 

 детальніше
Ратифікація Гаазької конвенції зробить процес міждержавного усиновлення етичним та прозорим
05 лютого 2013

Позиція Партнерства «Кожній дитині» викладена у заяві громадських організацій, які спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) виступили за підтримку ратифікації Конвенції.

 детальніше
Щасливого Нового року та веселих Різдвяних свят!
31 грудня 2012

Шановні друзі! Вітаємо вас із прийдешніми святами - Новим Роком та Різдвом Христовим! 

 детальніше
Поновлене право на гру
30 серпня 2012

23 серпня 2012 року Партнерство «Кожній дитині» урочисто відкрило ігровий майданчик в мікрорайоні «Левада» м. Полтава.  

 детальніше
Дитина – ще маленька й несамостійна людина, і від педагогічної грамотності батьків залежить її майбутнє
02 лютого 2012

За рік діяльності проекту «Зростаємо разом», що впроваджується Партнерством «Кожній дитині», понад 200 батьків опанували курс «Батьківство в радість» у м. Полтава і м. Біла Церква

 детальніше
Побачити проблему дитини її очима
29 червня 2011

Партнерство «Кожній дитині» готує фахівців для підвищення батьківської компетентності в містах Біла Церва і Полтава.

 детальніше
Білоцерківські батьки та діти змагалися за звання кращої сім’ї мікрорайону
06 червня 2011

Напередодні Міжнародного Дня захисту дітей Партнерство «Кожній дитині» організувало веселі змагання «Щаслива родина» для сімей пілотного району в м. Біла Церква.

 детальніше
Оголошується набір тренерів для підготовки за програмою
28 березеня 2011

До участі в навчанні запрошуються соціальні працівники, психологи, психотерапевти, соціальні педагоги, вчителі, вихователі, представники громадських організацій із зазначених міст, особливо мікрорайонів Піонерський (Біла Церква) та Левада (Полтава), які володіють інтерактивними формами роботи та мають бажання здійснювати освітню діяльність з батьками.

 детальніше
Партнерство Кожній дитині уклало договори з міськрадами Білої Церкви та Полтави для спільних інвестицій у розвиток батьківського потенціалу вразливих сімей з дітьми
14 березеня 2011

Відповідно до угод про співпрацю між благодійною організацією та місцевими органами влади протягом 2011-2011 рр. у цих містах буде реалізовуватися соціальний проект, спрямований на розвиток батьківського потенціалу, із загальним бюджетом 174 740 доларів США. Проект здійснюватиметься за підтримки Всесвітнього дитячого фонду (World Childhood Foundation), що працює під патронатом королеви Швеції Сільвії.

 детальніше
Як зробити так, щоб сім'я відчула в собі потенціал головного героя?
30 квітня 2010

30 квітня в Києві завершилося навчання фахівців соціальної роботи з вразливими сім'ями та дітьми за шведською методикою активізації соціального оточення дитини. В ході тренінгового курсу, що складався з двох поглиблених семінарів, учасники розглянули реальні випадки і перспективи застосування мережевої терапії

 детальніше